Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342269

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dzień Dziecka w Laskach

Opublikowany przez admin Wtorek, 04.06.2019

2 czerwca 2019 roku w Laskach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami byli: Rada Sołecka Laski we współpracy z: Radą Sołecką i przedstawicielami wsi Smardze, Radą Rodziców oraz Zespołem Szkół w Laskach, LZS Laski, OSP Laski oraz KGW Laski i KGW Smardze.


Nie zabrakło również sponsorów, którzy wsparli finansowo organizację imprezy. W bogatym programie festynu znalazły się m.in. malowanie twarzy, szczudlarze, animator, balonowe zwierzątka, bańki mydlane oraz pokazy strażackie. Wszystkie te atrakcje w sposób kreatywny wzbogaciły czas wolny mieszkańców Lasek i okolic. W trakcie trwania festynu Rada Sołecka zadbała o smaczny poczęstunek, z którego korzystali wszyscy którzy zgromadzili się na festynie. Wszyscy świetnie, rodzinnie  się bawili i w przyjemnej atmosferze spędzili niedzielne popołudnie.